Środki na powiększenie penisa o których warto wiedzieć!

Kompleksy , które wiążą się z wielkością członka są powszechne, wielu mężczyzn marzy o tym, żeby mieć przyrodzenie okazałych rozmiarów.

I chociaż lekarze potwierdzają, że to nie rozmiar penisa, ale finezja jest najbardziej istotna, aby móc zadowolić partnerkę, panowie i tak szukają metod na zwiększenie wymiarów penisa. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i 10-15 cm w erekcji. Jego rozmiar jest różny i zależy od wielu czynników jak wiek, temperatura powietrza czy stres. Ze względu na wciąż rosnące zapotrzebowanie, rynkowe można znaleźć aktualnie bardzo dużo tabletek i innego rodzaju środków, które mają pomóc mężczyznom osiągnąć odpowiedni rozmiar. Penis wprawdzie nie powiększy się na stałe, w tym przypadku konieczna jest ingerencja chirurga, ale można skutecznie sobie pomóc. Problem wiążący się z brakiem akceptacji wielkości członka ma przede wszystkim naturę psychiczną i emocjonalną, tak więc najlepiej po prostu zaakceptować swoje ciało takim, jakie jest.

Jedynym z cieszących się największą popularnością sposobów jak powiększyć penisa jest pompka. Tego rodzaju rozwiązanie zalecane jest przede wszystkim osobom, które mają problem z uzyskaniem erekcji. Pompki są zalecane mężczyznom po urazach kręgosłupa oraz osobom starszym, u których występują przeciwwskazania do stosowania środków farmakologicznych. Dostępne są pompki metalowe, szklane, plastikowe, zasilane na baterie albo ręcznie. Ich wybór jest szeroki.

W jaki sposób działają pompki?

Aby móc uzyskać wzwód na członek należy nałożyć walec pompki i wytworzyć podciśnienie. Następnie zsunąć na członka będącego w erekcji gumkę uciskową. Tego rodzaju zabieg hamuje odpływ krwi z członka, po odbyciu stosunku gumkę należy usunąć, jeśli nie zostanie usunięta w odpowiedniej chwili skutki mogą okazać się tragiczne, może dojść do martwicy i konieczna będzie amputacja członka. Pompki powinny być używane zgodnie z zaleceniem, bo można zrobić sobie krzywdę. Należy używać jej przez okres nie dłuższy niż 20 minut, poza tym nie należy za mocno pompować, ponieważ można rozerwać naczynia krwionośne.

Kolejną popularną metodą, z której korzysta duża grupa mężczyzn są pastylki. Tego rodzaju środki zawierają zazwyczaj naturalne składniki, które poprawiają chłonność oraz sprawność ciał jamistych penisa. Oczywiście nie trzeba spodziewać się spektakularnych i trwałych rezultatów, preparaty mają działanie tymczasowe, w ten sposób można zrobić dobre pierwsze wrażenie na kobiecie, ale nie zwiększają wymiarów członka w sposób trwały.

Tak naprawdę najbardziej skutecznym sposobem na zwiększenie wymiarów członków jest operacja, której jednak się nie zaleca ze względu na powikłania do których między innymi zaliczyć można utratę możliwości wzwodu. Wielu mężczyzn zadaje pytanie jak wydłużyć penisa a tak naprawdę rozmiar nie jest najważniejszy. Kompleksy jakie wiążą się z wielkością męskości są porównywalne do kompleksów kobiet dotyczących rozmiaru piersi. Najlepszym rozwiązaniem tego rodzaju kłopotów jest zaakceptowanie swojego ciała, najważniejsze abyśmy żyli ze sobą w zgodzie i aby zaakceptował nas nasz partner życiowy. Sposobów na powiększenie członka jest dużo, większość z nich nie jest efektywna, inne mogą zmienić rozmiar penisa na kilka godzin, jednak nie jest możliwe, aby bez skalpela chirurga członek powiększył się na stałe.

Czy rozmiar penisa wciąż jest dla mężczyzn wstydliwym tematem?

Większość mężczyzn nie jest zadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia, dla niektórych długość penisa to w dalszym ciągu temat tabu, o którym nie lubią rozmawiać. Chociaż każdy człowiek jest inny, a lekarze uparcie powtarzają, że rozmiar penisa nie jest najważniejszym czynnikiem, który gwarantuje udane życie seksualne, to tabletki na powiększenie penisa cieszą się ogromnym zainteresowaniem i można znaleźć na rynku duży wybór takiego typu produktów. Sposobów na to jak powiększyć penisa jest wiele, aczkolwiek nie wszystkie są tak samo skuteczne. Tabletki mają działanie zbliżone do suplementów diety i zazwyczaj zawierają same naturalne składniki pozyskane z ziół. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku osób, które nie są zadowolone z rozmiaru swojego penisa i chcą osiągnąć szybkie efekty. Tego rodzaju preparaty działają na ciała jamiste , które znajdują się w penisie, poprzez zwiększenie ich chłonności.

Jedynym z bardziej skutecznych metod jest operacja, niestety wymaga interwencji chirurga. Podczas zabiegu chirurg nacina wiązadła, które łączą prącie z kością łonową, dzięki czemu członek wydaje się bardziej długi. Tego rodzaju zabieg jest drogi a niekiedy mogą po nim wystąpić powikłania, dlatego nie jest zalecany. Operacje na powiększenie członka wykonuje się zazwyczaj jedynie tym osobom, które cierpią na niedorozwój członka. Ryzyko jest duże, gdyż oprócz takich powikłań pooperacyjnych jak stan zapalny czy brak rezultatów po przeprowadzonym zabiegu, może też dojść do utraty zdolności wzwodu i erekcji. Chirurgiczne powiększenie członka jest proponowane głównie panom którzy borykają się z problemem miko penisa.

Powiększenie penisa staje się możliwe również poprzez specjalne ćwiczenia, oczywiście należy skonsultować je z fachowcem – urologiem lub seksuologiem. Warto odpowiedzieć sobie na pytanie na ile problem z wielkością członka wiąże się z kłopotami w sytuacjach intymnych. Wiele kobiet jest zadowolonych z rozmiaru penisa partnera, pomimo tego, że on sam chciałby się pochwalić dużym przyrodzeniem. Okazuje się, że panowie niezależnie od relacji z kobietami są na tym punkcie zakompleksieni. Nawet, jeżeli partnerka akceptuje rozmiar i wygląd członka swojego partnera, nie wpływa to na poprawę jego psychiki. Mały członek może stać się powodem wielu problemów i być katalizatorem wyzwalającym strach przed sytuacjami intymnymi, dlatego przede wszystkim warto, aby mężczyzna , który posiada taki kłopot pracował nad samoakceptacją, bo to jest kluczowe.

W dzisiejszych czasach zarówno kobiety, jak również mężczyźni mają ogromny problem z zaakceptowanie siebie. Lekarze podkreślają, że rozmiar nie jest najważniejszy i nie warto podejmować ryzyka poddając się operacji, gdy poszczególne funkcje penisa są zachowanie i mężczyzna nie ma problemu z erekcją. Pamiętajmy, aby o ingerencji chirurga myśleć dopiero w ostateczności, gdy kłopot jest duży i sytuacja do tego zmusza. Wymiar penisa powoli przestaje być wśród mężczyzn tematem tabu, może dzięki temu więcej osób ma szansę pozbycia się kompleksów. Średnia długość członka wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm, a bardzo duża grupa mężczyzn mieści się w tej normie.